Monitoring konkurencji

Inteligentne narzędzie do monitoringu konkurencji które zwiększy twoją sprzedaż i zyski. Zaawansowane algorytmy będą analizować na bieżąco oferty twojej konkurencji i optymalizować twoje oferty pod kątem skuteczności sprzedaży.

Funkcje

Monitoring cen

Monitoring cen pomaga Ci oferować produkty w optymalnej cenie i uzyskiwaniu najlepszej marży. System automatycznie dostosuje ceny w twoim sklepie internetowym lub w marketplace.

Analizowanie sprzedaży konkurencji

Autoworker na bieżąco śledzi wszystkie produkty twojej konkurencji. Wszystkie informację będą do twojej dyspozycji w wygodnej formie.

Powiadomienia i szczegółowe raporty

Będziesz mógł zdefiniować reguły powiadomień, które umożliwią Ci natychmiastowe działanie. Raporty dostarczą Ci wszystkie informacje o zmianach konkurencji lub o pojawiającej się nowych konkurentów.

Statystyki twojej sprzedaży

Rozbudowane statystki twojej sprzedaży, dzięki którym będziesz mógł dokładnie przeanalizować swoją sprzedaż i robić zaawansowane raporty. Autoworker wskaże produkty, wymagające optymalizacji.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nie trać czasu i pieniędzy na wdrożenie i utrzymanie systemu. Korzystając z Autoworker rozpoczniesz pracę w kilka minut.

Integracja z zewnętrznymi aplikacjami

Autoworker zintegrujesz z wszystkimi najpopularniejszymi systemami e-commerce, takich jak PrestaShop, WooCommerce, Shoper, BaseLinker i wiele innych.