Menedżer zestawów Allegro

Aby zwiększyć sprzedaż towarów na Allegro, wystarczy stworzyć zestawy produktów. Jak podaje Allegro, dobrze dopasowane pakiety, mogą zwiększyć wartość zamówienia nawet o 260%. Jak jednak stworzyć takie, które zainteresują klientów? Na pomoc przychodzi nasze narzędzie. Dzięki niemu łatwo sprawdzimy, jakie produkty pojawiają się w zamówieniach, a system podpowie nam, jakie towary łączyć ze sobą w pakiety, by były one atrakcyjne dla klientów.

Funkcje

Przewaga nad konkurencją

Zestawy ofert na Allegro, pozwalają na budowanie przewagi konkurencyjnej dzięki odpowiednio przygotowanym pakietom produktów powiązanych. Podobnie, jak w sklepie internetowym tak i na portalu aukcyjnym możemy sugerować klientom, które z naszych towarów wzajemnie się uzupełniają. Odpowiednio stworzona strategia sprzedażowa, pozwala zwiększyć sprzedaż oraz znaleźć odpowiednie komplety towarów, które sprzedają się najlepiej. Wykorzystanie możliwości Autoworkera daje pewność, że przygotowane przez nas pakiety będą chętniej wybierana przez klientów.

Zwiększaj wartość zamówień

Dzięki narzędziu do śledzenia zestawów łatwo dowiemy się, jakie produkty kupują klienci razem z naszymi towarami. Wiedza ta pozwala na optymalizację zestawów, które sprzedajemy, a co za tym idzie na zwiększenie ich atrakcyjności dla kupujących, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży.

Twórz zestawy dopasowane do klienta

Autoworker pozwala na jeszcze lepsze poznanie zachowań klientów kupujących na Allegro. Dzięki zestawieniom i raportom łatwo sprawdzimy, co wkładają oni do koszyków, w jakich ilościach kupują produkty. Dzięki temu łatwo możemy wymyślić zestawy, o których wcześniej nie myśleliśmy, a po które sięgają nasi klienci.

Reaguj na zachowania konkurencji

Dzięki temu rozwiązaniu możemy sprawdzić, co klienci kupują w jednym zamówieniu u naszych konkurentów, a następnie łatwo stworzymy odpowiednie zestawy produktowe, które będą objęte odpowiednią zniżką, mogącą zachęcić kupujących do wybrania naszej oferty. To wszystko sprawi, że podniesie się nie tylko sprzedaż naszych produktów, ale także ogólna wartość zamówień.

Zbieraj dane i testuj różne rozwiązania

Autoworker to rozbudowane algorytmy, które pozwalają na analizę ogromnej ilości danych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo mechanizmy machine learning na ich podstawie generują najbardziej efektywne zestawy produktów, które warto publikować na aukcjach. Narzędzie to automatycznie testuje różne zestawy, a ostatecznie wybiera i pozostawia te, które generują sprzedaż. Zestawy, które nie przynoszą zysków, poddawane są kolejnym procesom weryfikacji, aż do osiągnięcia najlepszych rezultatów sprzedażowych.

Śledzenie pozycji ofert w trafności Allegro

Niska pozycja naszych ofert w trafności Allegro, ma bardzo duży wpływ na sprzedaż towarów, ponieważ klienci przeważnie sięgają po produkty z kilku pierwszych pozycji, a rzadko kiedy patrzą na dalsze strony. Narzędzie do śledzenia pozycji naszych ofert w trafności Allegro pozwala to zmienić., Możemy łatwo monitorować na bieżąco, czy nasze oferty są w odpowiednim miejscu w trafności Allegro pod kątem pożądanych słów oraz wyrażeń. Otrzymana analiza pozwala nam na szybką reakcję i zoptymalizowanie naszych ofert tak, by jeszcze trafniej docierać do kupujących.

Czytaj więcej...

Asystent sprzedaży

Spośród tysięcy produktów dostępnych w hurtowaniach bardzo trudno wybrać te, które zapewnią nam najlepszy zysk. Często sprzedawcy poświęcają godziny na analizy, porównywanie danych sprzedażowych oraz działania konkurencji. Wykorzystując Asystenta sprzedaży, można zaoszczędzić czas i zyskać pieniądze. Wszystko za sprawą samo uczącego się mechanizmu opartego na sztucznej inteligencji, który analizuje zebrane dane, a następnie zweryfikuje, które ze sprzedawanych produktów mają największą konkurencję, które zarabiają najwięcej i które warto promować.

Czytaj więcej...