Ranking hurtowni dropshipping

ranking hurtowni dropshipping

Udostępniamy pierwsze moduły naszej aplikacji „Inteligentny dropshipping”, aktualnie jest dostępny ranking hurtowni w którym zgromadziliśmy większość hurtowni które współpracują w modelu dropshipping, lista będzie cały czas powiększana o nowe hurtownie i producentów o których będziesz otrzymywać powiadomienia, szczególnie o tych mniej znanych z największym potencjałem.

Continue reading →

Powiadomienia o nowych kategoriach i atrybutach na Allegro

Powiadomienia o nowych kategoriach i atrybutach na Allegro 

Dodaliśmy powiadomienia o nowych kategoriach lub atrybutach, jeżeli zostanie dodana kategoria albo atrybut na Allegro i ta zmiana będzie powiązana z naszymi ofertami to zostanie wysłany email który będzie zawierał listę ofert wymagających działań np. dodanie nowego atrybutu albo zmiana kategorii na bardziej odpowiednią dla naszego produktu która pojawiła się na Allegro.

Narzędzie będzie rozwijane w kierunku automatycznego audytu naszych ofert na Allegro, który w przejrzysty sposób zaproponuje jakich działań optymalizujących możemy zrobić w naszych ofertach.

Continue reading →

Jak robić inteligentny dropshipping?

W grupach dotyczących e-commerce na Facebooku, a także w prywatnych rozmowach, sprzedawcy internetowi często zadają pytania dotyczące tego, jak wybrać najlepszą hurtownię do współpracy. Dobra hurtownia to nie tylko taka, która sprzedaje wiele towarów z różnych kategorii, i to z prawem zwrotu. Dobra hurtownia gra fair z handlowcami i nie sprzedaje w detalu produktów w cenie niższej, niż ta, w której kupują je oni w ilościach hurtowych. Wielu sprzedawców zastanawia się też nad tym, jak ma mieć zysk, gdy sprzedaż nie idzie, bowiem wszyscy sprzedają te same produkty na Allegro?

Continue reading →

Smart Week! Jak sprzedać towary o wartości 10 milionów w 13 sekund?

Smart Week

Allegro Smart Week, czyli święto wyprzedaży, które trwało od 30 września do 6 października 2019 roku, można nazwać ogromnym sukcesem. Nie tylko sukcesem marketingowym, ale także sprzedażowym, który pokazał, jak duże możliwości posiada ten portal aukcyjny. Szał zakupów mamy już za sobą, czas na małe podsumowanie, które pokazuje, że ten kanał sprzedaży daje ogromne możliwości każdemu sprzedawcy.

Continue reading →

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro o 260% ?

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro

Aby zwiększyć sprzedaż na Allegro, nie wystarczy tylko obniżyć cenę produktu do granic opłacalności. Taka strategia jest krótkowzroczna, która często może doprowadzić nawet do zamknięcia biznesu z racji jego nieopłacalności. By trafiać z ofertą do szukających okazji Allegrowiczów, warto postawić na sprawdzone działania sprzedażowe, marketingowe oraz automatyzację procesów. Jak to zrobić?

Continue reading →